מנחי טנטרה בישראל – מורים לטנטרה, מנחי טנטרה מומלצים

אם אתם מחפשים איזו סדנת טנטרה – כזו אשר תסייע לכם להכיר טוב יותר את עצמכם, ואת המיניות שלכם – אנו נוכל נעזור ולהמליץ על מורים לטנטרה מובילים בישראל ונספק לכם מידע על סדנאות הטנטרה המובילות שיש בארץ.

בקרב המורים אנו ממליצים על סוג'יי ומורן מורי טנטרה המלמדים סדנאות בפרדס חנה ולפעמים גם בקיבוץ חוקוק על שפת הכינרת. אנו ממליצים לכם ללכת לסדנת טנטרה אצל מארג – מורן וסוג'יי.

מנחים נוספים הם , דוד כהן צדק, נירוואן לב, רותי פריש ותמיר קמחי, שרנו לבנה, בועז שגב (דקיני), יורם ונחמה בקסם המגע בבית לחם הגלילית, וחיה כספי. גם רפיק מנחה סדנאות טנטרה בקיבוץ בית אורן, וסמבבו האיטלקי מעביר סדנאות באשרם במדבר – שיטים.

סדנאות הטנטרה של מארג – מורן וסוג'יי

מארג טנטרהסוג'יי הוא אחד ממורי הטנטרה הבכירים בישראל. יחד עם שותפתו לחיים מורן הם מעבירים סדנאות טנטרה מזה מספר שנים. מרבית סדנאות הטנטרה שלהם מתקיימות במרכז חקוק בלב אשר בקיבוץ חוקוק. הם מעבירים סדנאות וליחידים ולזוגות. הסדנאות מתאפיינות באווירה נעימה וזורמת ובתרגול רב.

הטנטרה של סוג'יי הולכת הרבה מעבר למיניות גרידא – ישנה עבודה רבה של תרפיה, מודעות עצמית, זוגיות, ופתיחות רגשית.

ניתן להירשם לטיפול מיני אישי או לייעוץ  טנטרי זוגי בנושאים כמו בעיות במיניות, קונפליקטים בזוגיות, פחדים ואמונות כובלות, וכל נושא המגביל את חייכם או את הזוגיות שלכם.

כמו כן ניתן להירשם לסדנאות טנטרה לזוגות או ליחידים ואפשר להזמין סשן טנטרה פרטי בביתם של מורן וסוג'יי.

כניסה לאתר שלהם – הרשמה לסדנאות טנטרה ליחצו כאן

https://www.maarag.love/

להרשמה – מורן בטלפון

050-4800660

מורי טנטרה נוספים -מנחי טנטרה מומלצים

בישראל ישנם מורי טנטרה רבים המקיימים סדנאות בנושאים שונים. חלק מהסדנאות מיועדות לזוגות וחלקן מיועדות ליחידים. ישנן סדנאות שמתמקדות בנושאי מיניות, וישנן סדנאות שמתמקדות בנושאי מודעות, אינטימיות ויחסים. להלן כמה מורי טנטרה ומנחי סדנאות מובילים בישראל:

דוד כהן צדק: דוד כהן צדק הוא מומחה לטנטרה ובודהיזם. הוא מעביר סדנאות טנטרה בנושאים שונים, כולל מיניות, מודעות ואהבה.

נירוואן לב: נירוואן לב הוא מומחה לטנטרה יוגה. הוא מעביר סדנאות טנטרה בנושאים שונים, כולל טכניקות נשימה, מדיטציה וטכניקות עיסוי.

כיצד לבחור סדנת טנטרה

טנטרה של אושוכאשר אתם בוחרים סדנת טנטרה, חשוב לבחור סדנה שמתאימה לצרכים שלכם ולמטרות שלכם. אם אתם מחפשים סדנה שמתמקדת בנושאי מיניות, חשוב לבחור סדנה שמנוהלת על ידי מורה מנוסה בנושאי מיניות. אם אתם מחפשים סדנה שמתמקדת בנושאי מודעות, אינטימיות ויחסים, חשוב לבחור סדנה שמנוהלת על ידי מורה שמתמחה בנושאים אלה.

סדנאות טנטרה יכולות להיות חוויה מעשירה ומרפאת. הן יכולות לעזור לכם ללמוד על עצמכם, על בני זוגכם ועל הקשר שלכם.

תוכן עניינים