מועדון קליק – מועדון לבת מצווה בפתח תקווה

מועדון קליק הינו מועדון נפלא עבור אירועים פרטיים מכל הסוגים: ימי הולדות, מסיבות בת מצווה, בר מצווה ואף אירועים למבוגרים.

לכן, ישנה משמעות גדולה בחגיגת בת המצווה לילדה. בשנים האחרונות ישנו טרנד חדש של מועדון לבת מצווה לחגיגות בת המצווה עם הכיתה, החברים והחברות.

מועדון לבת מצווה לרוב יציע כל מני טרנדים וחידושים שהילדים בגיל הזה נורא אוהבים. המועדון נותן לילדים תחושה שהם הגיעו לגיל הבגרות ומאפשר להם להרגיש "גדולים" ליום אחד. כמו כן, אין לתאר את החוויה של חוגגת בת המצווה במילים, זהו יום שישאיר זיכרון שלילדה יהיה קשה מאוד לשכוח. המועדון יציע "בר אקטיבי" לידים שמציע משקאות קלים וקוקטיילים ללא אלכוהול שיתנו לילדים הרגשה של גדולים, משחקי ווידאו (התחליף למשחקים החברתיים שהינו חוגגים בעבר) ורחבת ריקודים ענקית.

הורים – הכינו את הכיס. על מנת לחגוג לבת שלכם בת מצווה כמו שצריך עם כל ילדי הכיתה עליכם להכין את המזומנים. מדובר על עלות של 50-70 ₪ למוזמן, כאשר זה כולל הוצאות כיבוד, שתייה והפעלה. ברוב המקרים, על ידי בחירת מועדון לבת מצווה שמחירו סביר ולא בשמיים, סביר להניח שבעלי המקום יוכל לבוא לקראתכם ותוכלו לסגור מחיר טוב עבור מסיבות בת מצווה

הבת שלכם תרצה מסיבת בת מצווה שלא יפסיקו לדבר עליה, ושכולם יזכרו בה כמסיבת בת המצווה הטובה ביותר. יש לקחת בחשבון שלמרות ההוצאה הכספית הגבוהה מדובר באירוע שישמח את בנות המצווה. מועדון לבת מצווה נותן פתרון להורים שנמאס להם לנדב את הבית למטרות חגיגות כיתתיות ובכל שנה שוברים את הראש מחדש.

מועדון לבת מצווה בפתח תקווה זה מועדון קליק.

לפרטים נוספים, שי 0504753952