מתי בפעם האחרונה ריחפתם באוויר נטולי דאגות וצחקתם צחוק משוחרר ומתגלגל, כמו ילדים קטנים? והילדים הקטנים שלכם? מתי בפעם האחרונה הם התנתקו מהמחשב ומהטלוויזיה בשמחה לטובת פעילות גופנית אינטנסיבית? אם התשובות לשאלות אלו גורמות לכם לנוע בכיסא באי נוחות ואם יש לכם מרפסת או חצר, אתם מוזמנים להקדיש את מסע השופינג הבא שלכם לרכישת טרמפולינה ענקית ולהתחיל לצפות לכיף לא נורמאלי!

למה טרמפולינה?

שימו לב, אם לא שמעתם על זה עדיין, זו אחת המתנות הגדולות שבעלי בית פרטי או מרפסת גדולה יכולים ליהנות מהן. יותר ויותר משפחות כבר מאבזרות את עצמן בטרמפולינה לחצר ונהנות מכל הטוב שיש למתקן הכיפי הזה להציע.

קודם כל, זה פשוט כיף. קופצים וקופצים והקפיצה מתעצמת ומתגברת, עד שאתם מוצאים את עצמכם מרחפים באוויר, פשוטי איברים, עם תחושת שחרור ושמחה שלא הרגשתם מזמן. הצחוק והשעשוע מגיעים מיד אחר כך ואתם מרגישים כאילו החזירו אתכם אחורה במכונת זמן. רק ילדים עוד נהנים ככה! ואם לא די בכל השמחה הזאת, זה גם ממש בריא. קפיצה על טרמפולינה היא פעילות אירובית אינטנסיבית (זה ענף ספורט אולימפי!). היא מצוינת לשיפור סיבולת לב ריאה ומחזקת את שרירי הגוף ושיווי המשקל על ידי חיזוק טונוס השרירים. כל זה עם סיכון מופחת לפגיעה במפרקים, מכיוון שהאלסטיות אינה יוצרת עליהם עומס. היתרונות עוד רבים – הניתור הקבוע והחזרתי יוצר איזון במערכת העצבים, עוזר להפרעות במערכת העיכול, מעלה את מצב הרוח ומשפר את הריכוז לילדים עם הפרעות קשב.

שיפור התנועה בעזרת טרמפולינה

הגוף שלנו זקוק לתנועה. טרמפולינה עוזרת לשחרר את מפרקי הגוף ומסייעת בחיזוק שרירים, בזרימת דם ובשיפור מצב הרוח. בעזרת הטרמפולינה גופנו יכול להבין את החשיבות של כיפוף ברכיים לתנועה שלנו ואת האפשרות של תנועה ללא כיווץ שרירים וללא מתח במפרקים – כתפיים, לסת , צוואר וכו'.