טיולים לדרום הודו עם חברת לגעת בהודו המוציאה ומדריכה טיולים לצפון, מרכז ודרום הודו וטיולים לנפאל.

מטעי קוקוס רחבי ידיים, חופים טרופיים זהובים, מקדשים ססגוניים, שמורות טבע עוצרות נשימה והכל שם השקט והשלווה הפסטורלית של הדרום האקזוטי של הודו.

אתרים תיירותיים מרכזיים בדרום הודו:

טאמיל נאדו – ארצם של הטאמילים, השוכנת לחופי מפרץ בנגל. טיול בטאמיל נאדו יפגיש אתכם עם מקדשים ענקיים ומלאי חיים, הנחשבים לפסגת האדריכלות הדראווידיאנית.
אתרי תיירות מרכזיים בטאמיל נאדו – צ'נאי (מדראס), מדוראי, טנג'וור, טריצ'י, מהבליפורם, קודאיקאנאל.

קראלה – טיול בקרלה הטרופית והירוקה, השוכנת בדרום מערב הודו, לחופי הים הערבי. פירוש השם קראלה הוא "ארץ הקוקוסים" ואכן עצי הקוקוס הרבים צומחים בכל מקום ומשתלבים נהדר עם הנהרות, האגמים ותעלות המים הממלאים את המדינה.
אתרי תיירות מרכזיים בקראלה: קוצ'י (קוצ'ין), מונר, פרייאר, טריוונדרום, ורקאלה, קומרקום, וגולת הכותרת – שייט בבית סירה על המים הפנים יבשתיים.

קרנאטאקה – בטיול בקרנטאקה תמצאו שרידים מדהימים לאימפריות האדירות ששלטו על חלקים רחבים של דרום ומרכז הודו. הנוף במדינה זו הוא מגוון מאד, מחופים יפהפיים במערב, דרך עיירות נופש הרריות "היל סטיישנש" ועד אזורים צחיחים.
אתרי תיירות מרכזייים בקרנטקה: גוקארנה, האמפי, בנגלור, מייסור, בלור והאלביד, שרוונה בלגולה, מדיקרי.

גואה – המדינה הקטנה לחופי הים הערבי, הייתה מובלעת פורטוגזית בתוך הודו וההשפעות הפורטוגזיות ניכרות בה עד היום. גואה היא מקום נפלא לחופשה מהנה על חופי הים הלבנים. בירת המדינה היא פאנג'ים.

מומבאי – לשעבר בומביי, הינה העיר הגדולה ביותר בהודו ובירתה התרבותית של הודו כולה. כאן נמצא המרכז של תעשיית הסרטים המשגשגת של הודו.

אתרים בעיר: שער הודו, מערות אלפאנטה (השוכנות על אי סמוך), המבנים הרבים הבנויים בסגנון הקולוניאלי כמו תחנת הרכבת VT ובניין הדואר המרכזי, מוזיאון הנסיך מוויילס, 'דהובי גהאט' – המכבסה הגדולה, מסגד חאג'י עלי,  ושווקים רבים.

למידע נוסף ניתן לפנות לחברת לגעת בהודו, טלפון 046898088