חנויות פרחים – מקדש של צבעים וריחות

קשה למצוא מישהו שאינו אוהב לקבל פרחים, וגם במאה העשרים ואחת מהווים פרחים מתנה שתמיד משמחת. בעיקר בימים בהם חלק גדול מאיתנו מבלה את רוב היום בבהייה במסכי המחשב או הסמארטפון, האפשרות להביט בפרח ולשאוף מעט ריחות של טבע הולכת והופכת להכרח של ממש. בדיוק בשל כך רבים נוהגים לשוטט בין חנויות פרחים מדי שבוע כדי לקנות זר לשבת, ומקשטים את הבית בפרחים על בסיס קבוע. בנוסף לכך מספקים אירועים משמחים וחגים הזדמנות להזמין משלוחי פרחים עבור מכרים ובני משפחה קרובים.

כיצד נבחר פרחים מתאימים?

חנויות פרחים איכותיות יציעו לכם מגוון רחב של פרחים, החל מזרים צנועים של מספר פרחים (או אפילו פרח בודד) ועד לסידורי פרחים מורכבים. כדאי לבחור בזר קטן או גדול בהתאם לנסיבות, וכשישנו ספק תמיד מומלץ ללכת על האופציה הגדולה יותר. בסופו של דבר עדיף לשלוח זר "בומבסטי" מדי לאירוע מאשר לשלוח זר שאינו הולם את גודל המאורע. כמובן שלא תמיד הזר הגדול יותר הוא האפקטיבי יותר, וכך למשל יכולים כמה ורדים בודדים להוות את המתנה הרומנטית המושלמת לבת הזוג.

חנות הפרחים של חיה שיש, אשר בשוהם הינה חנות הפרחים הוותיקה והמקצועית ביותר בעיר. 

החנות מבצעת גם מספקת שירותי משלוחי פרחים גם למודיעין לוד והסביבה

להזמנת משלוח התקשרו עכשיו  או ליחצו כאן לאתר שלנו

חנויות פרחים הן מקום שבו ניתן להתייעץ עם המוכרים לא רק לגבי גודל הזר אלא גם לגבי הפרחים עצמם. ישנם פרחים שמתאימים יותר לנסיבות שונות, והניסיון הרב של המוכרים בחנות יכול להביא תועלת בבחירה הנכונה. סוגי פרחים מסויימים (כמו ורדים, למשל) יתאימו למקרים בהם יש צורך ברומנטיקה, ואילו סוגים אחרים (למשל סחלבים) הם בעלי אופי יוקרתי ורשמי יותר. חנויות פרחים אומנם יספקו לכם בדרך כלל את כל המידע הנדרש אבל בהחלט כדאי לנסות ולברר מה טעמו האישי של מקבל הזר העתידי עוד לפני שמגיעים אל החנות.

ואם כבר החלטתם לקנות פרחים לאהוביכם הרי שכדאי לנצל עד הסוף את שלל האטרקציות שיציעו לכם בדרך כלל בחנויות הפרחים הנחשבות, ולהוסיף לפרחים קישוטים ואביזרים שונים. בין אלו תוכלו למצוא סרטים ואביזרים דקורטיביים, כרטיסי ברכה מעוצבים, בלונים וכמובן עציצים צבעוניים. חנויות פרחים מסויימות אף יאפשרו לכם להוסיף מתנה קטנה לזר כגון סבון ריחני, שוקולד וכדומה.

חיה חנות פרחים. החנות הוותיקה והמובילה בשוהם. משלוחי פרחים לראש העין, שוהם, יהוד ומודיעין